A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çiljeta Më E Bukur Zeshkane Apo Bionde?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[22-09-2015]
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga së fudmi ka qenë pjesë e festivalit "Zhurma Video Music Awards" për herë të parë, duke triumfuar kështu edhe në çmimin kryesor "Best Video", për videoklipin e saj "Gangsta Love" në bashkpunim me Noizyn.

E teksa është shfaqur në tapetin e kuq, diçka na ka bërë shumë përshtypje, look-u i saj i ri. Ajo i ka prerë flokët e saj të shkurtra por që kësaj rradhe i ka ngjyrosur ato në të bardha.

Fansat e kanë komplimentuar tej mase këngëtaren për këtë ndryshim. Po juve si ju duket? Më mirë me të bardha apo me të zeza: (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018