A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Si Duket Çiljeta Pas Koncertit


Nuk ka akoma asnjë votë

[26-09-2015]
Çiljeta Xhilaga, pas lansimit të fundit në bashkëpunim me Noizyn, “Gangsta Love”, nuk është ndalur nga koncertet, shkruan Indeksonline.

Por, ajo duket se e bën me shumë qejf këtë punë, edhe pse mëngjesi i zbardh në veturë dukë u kthyer në shtëpi.

Çili, u ka thënë “mirëmëngjes” fansave të saj, teka ia ka bashkangjitur një foto të sajën, ku edhe ka treguar se është duke u kthyer në shtëpi, pas koncertit.

Mirëpo, këngëtarja duket jo shumë e lodhur dhe pas asaj fotoje, vërehet që ajo është ende me plot energji.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018