A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Si Duket Çiljeta Pas Koncertit


Nuk ka akoma asnjë votë

[26-09-2015]
Çiljeta Xhilaga, pas lansimit të fundit në bashkëpunim me Noizyn, “Gangsta Love”, nuk është ndalur nga koncertet, shkruan Indeksonline.

Por, ajo duket se e bën me shumë qejf këtë punë, edhe pse mëngjesi i zbardh në veturë dukë u kthyer në shtëpi.

Çili, u ka thënë “mirëmëngjes” fansave të saj, teka ia ka bashkangjitur një foto të sajën, ku edhe ka treguar se është duke u kthyer në shtëpi, pas koncertit.

Mirëpo, këngëtarja duket jo shumë e lodhur dhe pas asaj fotoje, vërehet që ajo është ende me plot energji.
 (Indeksonline)

teksteshqip.com © 2007 - 2018