A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çiljeta Pranon Dhuratën E Shumëpritur, Ky është Reagimi I Saj


Nuk ka akoma asnjë votë

[01-10-2015]
Dhurata janë gjëja më e çmuar që një njëri mund të pranojë në jetën e tij sidomos kur ato bëhen nga njerëz të veçantë dhe për njerëz të veçantë. Një të tillë e pranoi edhe sot këngëtarja Çiljeta e cila kishte kohë që po e priste.

Portreti i bukuroshes është dhurata që ajo e mori nga miqtë, një pikturë e realizuar në Paris tani qëndron në ballë të apartamentit të këngëtares e cila është shprehur shumë e lumtur për këtë gjë.

“Nuk ka dhuratë më të bukur se një pikturë”, shkroi këngëtarja
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018