A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çiljeta Pranon Dhuratën E Shumëpritur, Ky është Reagimi I Saj


Nuk ka akoma asnjë votë

[01-10-2015]
Dhurata janë gjëja më e çmuar që një njëri mund të pranojë në jetën e tij sidomos kur ato bëhen nga njerëz të veçantë dhe për njerëz të veçantë. Një të tillë e pranoi edhe sot këngëtarja Çiljeta e cila kishte kohë që po e priste.

Portreti i bukuroshes është dhurata që ajo e mori nga miqtë, një pikturë e realizuar në Paris tani qëndron në ballë të apartamentit të këngëtares e cila është shprehur shumë e lumtur për këtë gjë.

“Nuk ka dhuratë më të bukur se një pikturë”, shkroi këngëtarja
 (Indeksonline)

teksteshqip.com © 2007 - 2018