A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kjo është Puthja Me Të Cilën Çiljeta Fillon Ditën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[06-10-2015]
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga në një intervistë të dhënë javë më parë në emisionin "Zonë e Lirë" tek Arian Çani ka treguar se tash e një kohë ajo jeton në një shtëpi vetëm me djalin e saj në Tiranë.

Çiljeta tha se prindërit e saj e kishin shumë të vështirë ta pranonin këtë fakt si fillim por që më pas janë mësuar.

E teksa jeton vetëm me Fernandon, Çiljeta ka treguar për fansat e saj seështë puthja e tij që e zgjon atë ç mëngjes. Madje në rrjetet e saj sociale ka publikuar një foto ku shihet duke u puthur me djalin e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018