A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ciljeta Xhilaga Mburret Me Gjoksin E Saj Gjigant


Nuk ka akoma asnjë votë

[23-10-2015]
Këngëtarja seksi nga Shqipëria, Ciljeta Xhilaga, në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një foto të viteve të mëhershme.

Foto në fjalë, është e fokuuar pikërisht tek gjoksi gjigant i Ciljetës.

Megjithatë, lirisht mund të themi se Ciljeta, me këtë foto ka dashur të rikujtojë se sa seksi është ajo.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018