A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çiljeta Me Një Tjetër Sukses


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[20-01-2016]
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga gjatë muajit dhjetor të vitit të shkuar publikoi këngën e saj më të fundit "Big Booty" në bashkpunim me Lil Kolin & Filloreta Raçin.

Kënga ka marrë pëlqimet e para menjëherë pas lansimit të saj në youtube.

Edhe pse fillimisht u aludua për vjedhje të klipit, mund të themi se ajo nuk ia la aspak keq për nga ana e klikimeve...

"Big Booty" deri më tani ka marrë 1.600.000 klikime në youtube ndërsa ka nsiur rrugë për 2 milion.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018