Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta - Falma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48

Ti me thua se vuaj
edhe un vij tek ty
dhe nuk dua qe lotet
t'më thahen në sy
di dhe un sepse
dua te vuaj per ty
dhe nuk dua e vetme
te qaj per te dy

ref:
Falma ti falma
te lutëm falma
se u largova 1 cast
kur ti kishe nevoje
qe te rrija ty prane
falma ti falma
mundem akoma
une të premtova
por zemra ime dyshoj
tek ty veç 1 cast

Më fal jeta ime
ti keq mos mendo...
jo nuk dua mëshiren
tek un mos perdor
ikam naze kaprico
qe ty ste lendojn
se nuk prishet kjo enderr
per kaq se kupton.

Ref:
Falma ti falma
te lutem falma
se u largova 1 cast
kur ti kishe nevoje
qe te rrija ty prane
falma ti falma
mundem akoma
une të premtova
po zemra ime dyshoj
tek ty veç 1 cast

Më fal jeta ime
ti keq mos mendo...
jo nuk dua mëshiren
tek une mos perdor
ikam naze kaprico
qe ty ste llendojn
se nuk prishet kjo enderr
per kaq se kupton.

Ref:
Falma ti falma
te lutem falma
se u largova 1 cast
kur ti kishe nevoje
qe te rrija ty prane
falma ti falma
mundem akoma
une të premtova
po zemra ime dyshoj
tek ty veç 1 cast

Falma ti falma
te lutem falma
se u largova 1 cast
kur ti kishe nevoje
qe te rrija ty prane
falma ti falma
mundem akoma
une të premtova
po zemra ime dyshoj
tek ty veç 1 cast


Ky tekst u dërgua nga GretaÇiljeta
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Çiljeta - Falma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falma".
3. Video është e këngës "Falma", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:


Komente 0