Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta - Lolita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

zemer asnje fjale mos thuaj lajka mos bej kot
po me thuaj sa puthur ke gjer sot. Kam shum frik buzet e tua s'puthin si me pare, thon se me nje tjeter mbreme diku ke dale
thuaj thuaj thuaj mos me ler te vuaj se asnje nuk ta ka shuar zjarrin pa mbarim dua dua dua te me jepesh mua dua dua dua te me duash ti lolo lolita ke therret tani lo lo lolita lolit nuk jam per ty
lo lo lolita

kam shum frik buzet e tua s'puthin si me pare thon se me nje tjeter mbreme diku ke dale
thuaj thuaj thuaj mos me ler te vuaj se asnje nuk ta ka shuar zjarrin pa mbarim dua dua dua te me jepesh mua dua dua dua te me duash ty

lolo lolita ke therret tani lo lo lolita lolit nuk jam per ty lo lo lolita

lolit nuk jam per ty!!

Ky tekst u dërgua nga Lisena FeroPublikimi: 18/07/2008
Festivali: Çelësi Muzikor 2
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Adrian Hila


Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:


Komente 0


Çiljeta - Lolita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lolita".
3. Video është e këngës "Lolita", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.