Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Çiljeta - Thehet Gota Ne Toyota  (Feat. Genc Prevlukaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Genc Prelvukaj

Teksti:

Armand Trebicka

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Tekila"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thehet Gota Ne Toyota" kënduar nga Çiljeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Çiljeta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet