A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Çiljeta - Jorgjica  (Feat. Devis Xherahu & Endri Prifti)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Featuring

Endri Prifti

Featuring

Devis Xherahu

Arrangement:

Adrian Hila

Song from the album:

"Maratona E Kenges Popullore Qytetare Shqiptare (Vol.1)"


(2)
me thote bota je i marre
jorgjica jorgjica
une per ty do te shuaj zjarre
jorgjica jorgjica

jorgjica,jorgjica....
nananajnanananaj

(2)
me jep thiken te pres mollen
jorgjica jorgjica
se perndryshe preva doren
jorgjica jorgjica

jorgjica jorgjica
najanajnajnananana

lajlajlajlajlajlajlajlaj..............

(2)
do ta bej goten therrime
jorgjica jorgjica
se ma dogje zemren time
jorgjica jorgjica

jorgjica,jorgjica
najnajnajnajnanana


Lyrics submited by Ermelinda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019