Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta - Duty Free Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Duty Free ishte vendi ku do njihesha me ty
nje shikim rrahu zemra boom boom
qe ne fillim
woowoow
prit ai me tha a mund te pim te dy diqka
dhe nga ajo dit sot kam ne krah

REF:x2

se vetem ty ty ty te dua zemer dua ty
ska tjeter vend per mua nuk mundem pa ty
give it to mama x2
I will not belive in then im still with you
1 takim ne duty free x2
i vendos pikat mbi i x2
Nje takim do me duhej ti vendos pikat mbi i kudo te jesh
mund te ndodh si me ne ne Duty Free
woowoo zemren ma ke marr
nga takimi yn i pare
dhe nga ajo dit sonte e kam ne krah.

REF:x3

se vetem ty ty ty te dua zemer dua ty
ska tjeter vend per mua nuk mundem pa ty
Give it to mama x2
I will not belive in then im still with you


Ky tekst u dërgua nga  RonnaÇiljeta
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Çiljeta - Duty Free
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duty Free".
3. Video është e këngës "Duty Free", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:


Komente 0