A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Çiljeta - Nuk E Di Pse Me Do


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  117

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/12/2014

2014-12-26T12:34:47

Music:

Elgit Doda

Lyrics:

Olti Curri

Arrangement:

Darko Dimitrov

Participating in

Kënga Magjike 2014


Kte histori nuk di nga ta filloj
Kam frike se bota do me shembet
Ti je nje engjell nuk te meritoj
Nuk e di jo pse me zgjodhe?

Kush tha mekatet lahen ne kte bote
ka gabuar fort
Ish faji yt qe ti me doje shume
Ish mekati im nuk thashe dot fund

Joo thuaj perse me doo
Joo une jo nuk munda jo
Me fal ...ti je nje engjell
me ben te ndihem djall

Sa mund te rroje nje dashuri si kjo?
kur vetem ti ke dashuruar
plaget ne shpirt me dhembin sot njelloj
te harroj shpejt sjam mesuar
Kush tha mekatet lahen ne kte bote
ka gabuar fort
Ish faji yt qe ti me doje shume
Ish mekati im nuk thashe dot fund

Joo thuaj perse me doo
Joo une jo nuk munda jo
Me fal ...ti je nje engjell
me ben te ndihem djall

Ish faji yt qe ti me doje shume
Ish mekati im nuk thashe dot fuuuund

Joo thuaj perse me doo
Joo une jo nuk munda jo
Me fal ...ti je nje engjell
me ben te ndihem djaaaaall(2x)

Kush tha mekatet lahen ne kte bote
ka gabuar fort
Ish faji im qe te doja shume
Ish mekati yt... nuk thashe dot fund


Lyrics submited by ilona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019