A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Çiljeta - Bubu  (Feat. Trim Jetullahu)


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  39

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/04/2017

2017-04-28T16:00:06

Featuring

Trim Jetullahu

Music & Arrangement:

Elgit Doda

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)

Lyrics:

Trim Jetullahu


CILJETA:
Sa shume prita qe ta ndjeja ndjenjen tende
E nga ty nuk prita jo te me lendoje

TRIMI:
Ski nevoj me ngu ma gat senet qe i keni na
kurr s'kan m'i pas ata
se po don me tlov un tash, kur e din qe don prap na dy me kon bashk
Ciljeta:
Se frymen ti ma more ,frymen ti ma more
T'kom dash si Marley(X2)
Se krejt ti jap ,un ty ti jap
Po du me tthirr ty MY LOVE
Krejt ti jap un ty ti jap
BUBU e di qe mdon.....

e-Cards (1)

2018-03-13 09:04:41
Se krejt ti jap ,un ty ti jap
Po du me tthirr ty MY LOVE
Krejt ti jap un ty ti jap
BUBU e di qe mdon.....

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019