A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Çiljeta - Hajmali


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  116

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/11/2017

2017-11-12T20:48:11

Music:

Elgit Doda

Lyrics:

Olti Curri

Arrangement:

Marenglen Boja

Participating in

Kënga Magjike 2017


Dashuri shpirtin na beko
Pa ty jam bosh je fati jetës tonë
Ti je qiell ku lutjet i dergojmë
Shpirtin e trazon kur mungon

Eci sot me kokën lart
Se ty shpirt e zot të kam
Emrin tënd e mbaj hajmali

Eci sot me kokën lart
Dashuri unë zot të kam
në çdo hap më mbron
vetëm ti

Cdo njeri vetëm vjen në botë
Të vetëm ne, jeta është e kotë
S'ka një moshë të thuash që mbaroi
Shpirti dashurinë do kërkojë

Eci sot me kokën lart
Se ty shpirt e zot të kam
Emrin tënd e mbaj hajmali

Eci sot me kokën lart
Dashuri unë zot të kam
në çdo hap më mbron
vetëm ti

Eci sot me kokën lart
Se ty shpirt e zot të kam
Emrin tënd e mbaj hajmali

e-Cards (3)

2017-12-08 16:32:45
Dashuri shpirtin na beko
Pa ty jam bosh je fati jetës tonë
Ti je qiell ku lutjet i dergojmë
Shpirtin e trazon kur mungon
2017-12-08 16:33:00
Cdo njeri vetëm vjen në botë
Të vetëm ne, jeta është e kotë
S'ka një moshë të thuash që mbaroi
Shpirti dashurinë do kërkojë
2017-11-17 17:46:54
Eci sot me koken lart
Se ty shpirt e zot te kam
Emrin tend e mbaj hajmali

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019