A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cim Turtulli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Cim Turtulli is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 27 Prill 2015, Cim Turtulli publikon videoklipin "Cupat E Prrenjasit". Më datë 18 Mars 2016, Cim Turtulli publikon videoklipin "Dardha Dimerore". Më datë 23 Mars 2017, Cim Turtulli publikon videoklipin "O Kurbet I Shkrete"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Klajdi Topi

Fatos Selmani

Skender Kalenja

Rudin Misiri

Panajot Malaj

Ramadan Kllorgji

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Alfred Selimi

Gentian Muska


Tags: Cim Turtulli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019