Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cima - Du Mu Myt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Mu Myt".
3. Video është e këngës "Du Mu Myt", por nuk këndohet nga Cima.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cima - Du Mu Myt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

14/12/2010

2010-12-14T10:31:48+00:00Du mu myt,
Du mu myt,
Oj grue du me kcy.

O ju tre fmit qi po ju la
oo nshpirt po mdhimi
po skam qka boj
se shpirti nfyt mka ardh

ooo zot mytum mytum ma shpejt
edhe mercedesin ma vjedhen e qi me ta hidaren e bojsha o zot du mu myt

kam qef ma shpejt mu myt oo aman aman aman aman aman eeeeee
sa ma shpejt merma zot shpirtin
ee moj gru mir po ta boj po ishallah more zot pa nalu more zot se po mytna se nashti ajo ka qef
ooo more zot qom mu nxhenet
e ket gruen tem qoje nxhenem e kalle kreejt kalle krejt kalle krejt kalle krejt oo qitja flaken edhe ju mushterit e mi ee vallah pse prej juve kum urnu
prej juve kum majt fmit
do mu myt oo qka pom mdhimet pavarsia qi spe e pret po skam qka boj oj pavarsi faaaal mfal qi po mytna oo nuk kam qare pa u myt
du mu myt edhe ju hajnat edhe ju hajnat falmineres se viq juu se viq juu ja ki ba ... do mu myt


Ky tekst u dërgua nga Hanemsha
Më Shumë Këngë Nga Cima (Rasim Thaqi):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet