Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cima (Rasim Thaqi) - Hajde Dullo Qucullada Qiki Ta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Dullo Qucullada Qiki Ta".
3. Video është e këngës "Hajde Dullo Qucullada Qiki Ta", por nuk këndohet nga Cima (Rasim Thaqi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cima (Rasim Thaqi) - Hajde Dullo Qucullada Qiki Ta  (Feat. Dulla)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

11/04/2013

2013-04-11T11:15:23+00:00ehhhhhhhehhhhhhhehhhhhhhhhhheeeeeeeeheeeeehhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeh

ore dullo agjami kat qu gruja me lyp fmi a pe don te bardh a te zi hajde pi nji got raki

ore cim o burdai spe don tbardh po pe don tzi
edhe une po du me pi bashk me ty ni got raki

hajde dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki da dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki ta hajde dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki ta

ore dullo agjami kat qu gruja me lyp fmi e pe don te bardh a te zi hajde pi nji got raki

ore cim o burdai spe don tbardh po pe don tzi edhe une po du me pi bashk me ty ni got raki

hajde dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki da dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki ta hajde dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki ta


Ky tekst u dërgua nga Halit Morina
Më Shumë Këngë Nga Cima (Rasim Thaqi):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet