Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cima (Rasim Thaqi) - Tepsia E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tepsia E Madhe".
3. Video është e këngës "Tepsia E Madhe", por nuk këndohet nga Cima (Rasim Thaqi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Cima (Rasim Thaqi) - Tepsia E Madhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

28/01/2013

2013-01-28T01:11:55+00:001 ORBIT
CFAR ORBITI DON
SA DUHET
45 CNET
FALEMINDERIT
DITEN E MIR
DITEN E MIR
DITEN E MIR
MIRDITA
MIRDITA
A ESHTE E VERTET KUSH BLEN MALL 10 EURO JA JEPSHI 1 KILL PET
PO ESHTE E VERTET
SPASNA ME GZU SHUM
AH AH AH AH
SHTINE QATI
SA
10 EURO E 20 CENT
VEQ UNE MFAL DESHTA MET THAN DISHKA A BAN 2 ME MARR
JO SBAN VETEM KE BLE PER 10 EURO NESE BLEN PER 20 EURO ATEHERE BON
NUK BON NESE BLEN PER 20 BON
NU KESHTE FERR QISHTU
SHUM ESHTE FERR
HA AXH
JO VEC THASH ANI
MFAL QE PO PERZINA A EDI MASITI SHOQE NUK A KON


Më Shumë Këngë Nga Cima (Rasim Thaqi):


Komente mbi këtë këngë