Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cima (Rasim Thaqi) - Qel Qel Kokobel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qel Qel Kokobel".
3. Video është e këngës "Qel Qel Kokobel", por nuk këndohet nga Cima (Rasim Thaqi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cima (Rasim Thaqi) - Qel Qel Kokobel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/10/2014

2014-10-09T10:49:02+00:00OJ INXHE
HA DJALI JEM
A MA JEP QIKEN NE PRISHTINE
QYSH MORE TI KOKE I VOGEL PER QIKEN TEME
JO BE INXHE NUK JAM I VOGEL 17 VJEC I KOM BO
17 VJET IK MORE KOPIL MORE DREQ A MA JEP QIKEN
VALLAH BOLL I MIRE KOKE QYSH E KE EMRIN
DREN E KOM EMRIN
A KI TELEFON
206 201
TI A PE SHEH SE I VOGEL
VALLAH TAMAM KANA PER MU
TI I KI SYT E DREQIT
UUUU CFAR FEMNE
EC BRE QELI I ZANAVE
UF UF FLOKET TI HANKSHA
UH SA E MIRE KOKE
KU KU
LEJE QE KOKE QEL POR EDHE FYTYR TE MAJMUNIT PASKE
BASH VALLAH
QEL QEL KOKOBEL
KUSH A TU MAM SHU
KUSH BE POTA MSHON
IK BAJU
EDHE QETU PO NA PERCJELL
UNE JAM KUKULL O HAJVAN KSHIRI QETO


Më Shumë Këngë Nga Cima (Rasim Thaqi):


Komente mbi këtë këngë