Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cima (Rasim Thaqi) - Djali Polic

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali Polic".
3. Video është e këngës "Djali Polic", por nuk këndohet nga Cima (Rasim Thaqi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cima (Rasim Thaqi) - Djali Polic  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/10/2014

2014-10-20T18:19:12+00:00ZOTERI TOGER PO KERSET DIKUSH NE DER
KSHYRE KUSH A
KOKA NI GRU ME NJE DJAL
SHTINE MRENA
SI URDHERONI
HAJT HINI
MIR ZONJE
CKA MUJ NDIHMU
ZOTI TOGER E KUM PRU DJALIN PO DU ME SHTI MU BO POLIC
E PSE PO DONI ME BO DJALIN POLIC
PSE DJALI JEM KURXHA NUK DIN
GJITHMONE INTERESANT I KSHYR FILMAT ARTISTIK
GJITHMONE E DI PERFUNDIMIN
QYSH AAAAA
QYQI
PO VALLAH
ZOTI TOGER E PASKA NANEN E MIR
MOSUM PREK
QETESI
SI URDHERONI
TURP TE QOFT
ZONJA KAN NE NIVEL
EDHE DJALI KSHYRE QFAR DJALI BESOJ TA SHOHNA
SE CFAR ESHTE DJALI
EEEEEE
MIRE ZONJA NA TASH NUK KINA QARE MI BO DISA TESTE
A KA MUNDESI TI ME JA BO NJE PYETJE DJALIT TEND
TANI E KSHIRNA SHKA NDODH
PO MORE
DJALI JEM
KSHYRE A ESHTE TU ARDHE NANA JASHTE
PO NAN QE MINIHER
HMHMHMHHM ZONJE
MVJEN KEQ POR PAK DJALI JOT KOKA SI I LAM PAK E PASKA TRUNIN E TRASHE
PSE
QYSH PSE AI DUL JASHTE ME KSHYR APO VINI
TUJ KA MUJT ME KSHIRE PREJ DRITARE
A JE TUARDH A SJE
JOJO KJO NUK ASHT E QARTE


Më Shumë Këngë Nga Cima (Rasim Thaqi):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet