Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cima (Rasim Thaqi) - Dashnori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnori".
3. Video është e këngës "Dashnori", por nuk këndohet nga Cima (Rasim Thaqi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cima (Rasim Thaqi) - Dashnori  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/11/2014

2014-11-24T12:08:38+00:00kshyre kush po vjen o zot
ku ije loqk
aje mir
mir
ku je ti moj pikur ke hup pikur stkum pa
a ku jam hup
kallxon ku je hup
une erdha te shpija jote me kerr sije kerkun
te thiri ne telefon se qel
ca u bo me ty
jo zemer nuk u bo kurxha
t mthave sot 1 jav neser 2 jav masneser 2 jav
un nuk e di shka me bo me ty
une nuk muj me duru
sjam tut premtu kurxha
shka tkum than deri qetash a kan e vertet
gjithcka
ti zemer a e din qe une jam shtatzane
qysh je shtatzan
ti shtatzan sosht e vertet
apsulut eshte shum e vertet
jo
po
caaaaaaaaaaaaaa
shka mpaska xhet mu o zot i madh
kur ka ndodh kjo
ka ndodh kur as pe di ti kura
t lutna zemer
shko gjinekologji abortoje tlutna
jo asnjeher
jo s eshte e munder kjo
qysh mum ka than te shpis mu feju me ty
shka me intereson mu kush tka
feju ty
mu ka m interson se une jam shtatzan
ngo zemer ngo mir shka po thom
sonte mbramje i ki 5 mij euro
dhe neser e ki kerrin dhe cka dush blej
vec mos me dit kerkush kit pun
mir zemer pra tung.


Më Shumë Këngë Nga Cima (Rasim Thaqi):


Komente mbi këtë këngë