A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Cima, & Ganimete Abazi - O Cimo Axha Cime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1994

1994-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)

Më Shumë Nga

Ilirët

Këngë e albumit:

"Iliret & Ganja 1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Cimo Axha Cime" kënduar nga Cima, & Ganimete Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cima, & Ganimete Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019