Classic G
Classic G

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Ajet HasaniBiografia

BIOGRAFIA: Classic G është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Mars 2015, Classic G publikon videoklipin "Ajo Po Lyp". Më datë 26 Shkurt 2016, Classic G publikon videoklipin "Hajvan". Më datë 4 Tetor 2016, Classic G publikon videoklipin "American". Më datë 14 Shkurt 2017, Classic G publikon videoklipin "Shume T'merr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1