Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Claude Kelly - I Can Change Ya Life

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Can Change Ya Life".
3. Video është e këngës "I Can Change Ya Life", por nuk këndohet nga Claude Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Claude Kelly - I Can Change Ya Life  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00- (feat. LIoyd)

Just give me a little more time.
A little time to work out these words in my mind.
Ooh. I wish that you could look in my eyes.
And see I'm really hurting so deeply inside.

[Chorus]
Cut out on the things that I said, I know I was I wrong.
(I know I was wrong)
When I told you pack your things, I took it too far.

He use to abuse you.
He only used to get on my level.
I can change ya life.
If you let me, I can do it.
I know just what you need.
I can change ya life.
I can make you happy, girl if you let me.
I'll break your thoughts complete, I can change ya life.

And I'm sorry.
I can be a little stubborn its true.
And I know sometimes I take my pain out on you.
But you know me best, you know what I've been through.
And you should know by now overall I really love you.

[Chorus]
Cut out on the things that I said, I know I was I wrong.
(I know I was wrong)
When I told you pack your things, I took it too far.

He use to abuse you.
He only used to get on my level.
I can change ya life.
If you let me, I can do it.
I know just what you need.
I can change ya life.
I can make you happy, girl if you let me.
I'll break your thoughts complete, I can change ya life.

I know just what you needed.
Let me provide it.
There's no need to fight this thing.
The silly little things I slip and say.
You're ready to move on, leave me here and walk away.
It would only take one word to make you say.
And that's sorry.
Yeah, it's one word.
That's all, why's it so hard to say.
Hard to say I'm sorry.
Oh it's one word.
No more, to get you home today.
But its hard to say I'm sorry.

It's one word, that's all.
Why's it so hard to say.
Hard to say I'm sorry.
It's one word.
No more, to get you home today.
But it's hard to say I'm sorry.
Baby I'm sorry.


Më Shumë Këngë Nga Claude Kelly:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet