Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Claude Kelly - Robbery

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Robbery".
3. Video është e këngës "Robbery", por nuk këndohet nga Claude Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Claude Kelly - Robbery  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(2x):
My hearts missing
Has anybody seen it?
'Til I find it
Ain't nobody up in here
Leave it

DJ cut the music
Just somebody
Turn the lights up
Party people
Please stop moving
Cause something here
Is very unusual
See he showed up in my face
Like a thief in the night
Asked me if I wanna dance
I said alright
Our bodies
Pushed together so tight
I didn't know nothing
LyricsWas missing
Till he said bye so

Chorus:
Hands up, hands up
There's been a robbery
Above me
He took, he took
The biggest part of me
Above me
(And I wanna know)
I never got your name
I don't even know you
Throw my heart out
I left it out
On the dance floor
So hands up, hands up
There's been a robbery
Above me

(Repeat 1st verse 2x)

Security lock
All the exits
Don't let no cars
Out of the vale
I'm about
To really lose it
If I can't find nobody
To help me
See he showed up in my face
Like a thief in the night
Asked me if I wanna dance
I said alright
Our bodies
Pushed together so tight
I did not know there
Was something missing
'Til he said bye so

(Chorus)

(Repeat 1st verse 2x)

(6x):
How you gonna go through
My heart like this?

(Chorus 2x)

(Repeat 1st verse)


Më Shumë Këngë Nga Claude Kelly:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet