Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Claude Kelly - I Got You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Got You".
3. Video është e këngës "I Got You", por nuk këndohet nga Claude Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Claude Kelly - I Got You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Konvict
Oh, hoooo
Whooaaa
I got you
Ohhh, hooo
Whoaaaa

When your love
Is strong
And it comes
From the heart
Ain't no man
Strong enough
Ain't no time
Long enough
To tear it apart
And that's
What we have
Believe it or not
And so on
The fighting day
I bear all
The hurt and pain
We'll end up on top
And so I won't cry
Cause you're
Growing up, babe
Cause the chemistry
We got don't fade
I won't be wishing
For better days
Casue deep inside
I know our love
Stays the same
You gotta know

Chorus:
No matter
Where you are
(You got me)
Baby, near or far
(You got me)
Our love
Will never fail
(You got me)
Now lemme hear
You say
Baby I got you
(I'll be there)
(I'll be there)
No matter what
Baby, I got you
(I'll be there)
(I'll be there)
And I'll be there
Because I got you
(I'll be there)
(I'll be there)

I never lie
Cause you
Are the reason
That my heart
Is beating
And I am alive
Before you go
Baby
Look in my eyes
See you
Can't be replaced
So I'm down to wait
The rest of my life
Hooooh
You better know

(Chorus)

And I'll hold you up
When you
(When you
just can't stand)
I'll make you fly
(When you think
that you can't)
By my side forever
(Baby thats the plan)
I'll be
Your everything
Your everything
Ohhhhhh
Oh, hoooo
Whooaaa
Oh, hoooo
Whooaaa

(Chorus)

(You got me)
You know it
No matter what
Baby, I got you
(You got me)
No matter what
Baby, I got you
(I'll be there)
(I'll be there)
I got you
(I'll be there)
(I'll be there)
I got you
(You got me)
No matter what
Baby, I got you


Më Shumë Këngë Nga Claude Kelly:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet