Më mbaj mend (për 1 muaj)

Katie Bell & Claydee - Because Of You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Maybe Just maybe
Our love Is enough Your sexy eyes
They say it all
There's no need for words
l love your lies
And how i fall
You know, you know that
Because of you
Because of you
All my rights are wrong
Because of you
Because of you
All i know is gone
Because of you
Because of you
My love
My loveBaby i need lady
I need someone to call my own
Don't wanna be alone
And baby I'm thinking maybe
Maybe you're the one for me
Why don't you stay
Your sexy eyes
They say it all
There's no need for words
l love your lies
And how i fall
You know, you know that
Because of you
Because of you
All my rights are wrong
Because of you
Because of you
All i know is gone
Because of you
Because of you
My love
My love
Claydee
Publikimi: 26/07/2014


Katie Bell & Claydee - Because Of You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Because Of You".
3. Video është e këngës "Because Of You", por nuk këndohet nga Katie Bell & Claydee.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Claydee:


Komente 0