Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çlirim Denaj - Cicet E Tua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Cicat e tua, që ishin mbushur plot, u mundova shumë po nuk t'i piva dot...

Ref.
I do, i dua, njëra si mollë e tjetra si ftua
Njera mbuluar, tjetra zbuluar
I doni dhe i dua
Obobobo, obobobobobobo bo
Obobobobobobobobo, obobobobo bo
Obobobobobobobobo, obobobobobo
I doni dhe i dua!!!

O dy cicat e tua o si dy hoje gjembi
O ç'u plaka i shkreti
Po nuk m'i ze dot dhembi
O nga majat e gjembit
O s'u gjakosa kurre
O nga cicat e tua
O mbeta i semure

Ref.

I do, i dua, njëra si mollë e tjetra si ftua
Njera mbuluar, tjetra zbuluar
I doni dhe i dua
Obobobo, obobobobobobo bo
Obobobobobobobobo, obobobobo bo
Obobobobobobobobo, obobobobobo
I doni dhe i dua!!!

I do, i dua, njëra si mollë e tjetra si ftua
Njera mbuluar, tjetra zbuluar
I doni dhe i dua
Obobobo, obobobobobobo bo
Obobobobobobobobo, obobobobo bo
Obobobobobobobobo, obobobobobo
I doni dhe i dua!!!


Ky tekst u dërgua nga Piratiizemrave666

Çlirim Denaj - Cicet E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cicet E Tua".
3. Video është e këngës "Cicet E Tua", por nuk këndohet nga Çlirim Denaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çlirim Denaj:


Komente 0