Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Clirim Leka - Nata Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata Ime".
3. Video është e këngës "Nata Ime", por nuk këndohet nga Clirim Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Clirim Leka - Nata Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 48-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

24/12/2009

2009-12-23T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nata Ime" kënduar nga Clirim Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Brikena Beqiri - Nata Ime

ke mendu se mund te lun me muaa
zemer veten ke lendua..
veten ke lenduar..

reff: ti mendon vetem ne tradheti
ti nuk ke ndjenja per dashuri
mua djalo kurr ti mOs mu aftOo
naten time sOnte mOs ma shkatrrOo...

i njO mir qunat si tii tash me le te qet dua te jem lir

Blerina Kastrati - Nata Ime

Do t'ket shum njerz në ketë natë
që në ket mbrëmje t'më degjojn
por ky kapitull nuk mbaroj
po sa ja filloj.
ndash edhe ti të mos të vish
do ket shum motiv,
por edhe ti të mos degjosh
dot jet shum më mir.

ref.2
ndash erdhe ti,ndash s'erdhe ti
nata do filloj
shoqrin ta ftoj,kenget t'mi degjoj
nata do filloj

Do t'ket shum njerz në ketë natë
që në ket mbrëmje t'më degjojn
por ky kapitull nuk mbaroj
po sa ja filloj.
ndash edhe ti të mos të vish
do ket shum motiv,
por edhe ti të mos degjosh
dot jet shum më mir.

ref.4
ndash erdhe ti,ndash s'erdhe ti
nata do filloj
shoqrin ta ftoj,kenget t'mi degjoj
nata do filloj

naranana naranana naranan ooo nanaooo oooo naranan
Më Shumë Këngë Nga Clirim Leka:


Komente mbi këtë këngë