Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hudra Aka Problemi - Q* Miss (Feat. Dru Pistols)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hudra :
Sjom I fort por jo dot nuk mprekin
Se njofa friken E kapa hekrin
E dal perball si , Ypsilonat
8milek daku 100 persona
E mhani karin
E me distanca
Se sjam i famshem , po kam fansa
E skeni shanca ,VariKarista
Se cdo moment HE , un ju prisja
E ju percillja , Me bluze pak pis
Se ti mkerkoje , Un ntiran qija miss
A po kupton pis
Mashkull Mizerje
E ti kerkove gricje
E gjete therje
I njejti jam prapp
Por me teka
Pata fat nkok Ti ke steka
E sa probleme Kam
Se skap dot femer
Me 2 mesazhe E e ndrroj emer
HUDRA the best


Ky tekst u dërgua nga ACllevio Masoni
Featuring: Dru Pistols
Publikimi: 10/04/2013


Hudra Aka Problemi - Q* Miss
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Q* Miss".
3. Video është e këngës "Q* Miss", por nuk këndohet nga Hudra Aka Problemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0