Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hudra Aka Problemi - Paychecks (Feat. Dru Pistols)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hudra :
Jam ai tipi , mpelqe vetja
Mpreku ajo mu e pastaj dhe un e preka
Sa shkum te dhoma Ja futa 3 fleta
Zbrita prap posht Gjej ca chipsa te kuleta
Origjina thu ti , Rri te ypsilonat
Butekun ha me kile Alkolin me kallona
Hajdutat e 97-es Grabiten 2 persona
kur cuni vjen i vdek Nshpi
Per ca miliona
Halle probleme Sa tdush ka aventura
Do ndertonin trriga ...
Love you blondi Miss u a cigana
I love a tri ankohen si cigana
Po thot kurva saj se sme pelqeu nata
Se osht qi me mua dhe ashtu iku situata
Yeahh Ypsilona
Ca do tthush ti Se jam rritur me miliona
Hudra


Ky tekst u dërgua nga ACllevio Serbiano
Featuring: Dru Pistols
Publikimi: 27/12/2010


Hudra Aka Problemi - Paychecks
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paychecks".
3. Video është e këngës "Paychecks", por nuk këndohet nga Hudra Aka Problemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Serbiano:


Komente 0