Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hudra Aka Problemi - Per Pare Vras (Feat. Presioni & Gim Belushi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

x2
Ngas Ngas per pare une Vras
Nese mshef Tutor Mbas Ateher Ty tu rras
Vras vras per pare edhe ngas
Nese vi une permas Ty tu rras Ty tu rras

Ushtojn Kumonat Hoxhallart filloj me knu
Paska vdek i shkreti
Edhe 1 ser paska shku
Po vdesin gjinja
Po shkojn SI QENI nrrush
Sot me vdek osht hobi
Spo merzitet kurrkush
Vazhdoj un te heci rruges
E rri tu mendu
Kur qe nji shoki jem Ja nisi me mkallzu
Se filani isht parsu
1 nag 1 tu e provu
Tek ajo shpia mduhej nji drru Mua tu mkish prapsu
Tu hec mendoj me veti se rreni kur do mvjen
Cdo hap i jetes teme Vdekjen ma afer mu ma bjen
Por si e ka shkrujt zoti per ate pun sduhet tmendoj
Konsetrimi vyn Perndryshe do tgaboj
E ti thirrem presion Ose thirrem ti si don
Thirrem mu shejton apo thirrem vagabon
Kurrfar Dallimi ska Se te tona une jom
Duhet me bo qka duhet me bo , Ai qe jam marre skam.
x2
Ngas Ngas per pare une Vras
Nese mshef Tutor Mbas Ateher Ty tu rras
Vras vras per pare edhe ngas
Nese vi une permas Ty tu rras Ty tu rras

Hudra
Hej shqipe Perpara Jam Budall
ta qi at nonen Npidh Si kleviol kontinental
E mbush e shkrep , ti jap 1 tek e tek
Kallash ose kopure
Momentit ke me vdek
Kte se them per frik
Por esht matematik
Problemi me presion
Per pare n'Amerik
Shani Bani Lani thani
Po ky hudra po ju nxani
Hani dani Pluma ani
Kani kesh mos thirrni zani
Se boj hapin 2 - 3 metra
Si kleviol i par me vepra
po ju kapa posht ju gjeta
Jom budall e pak me tmeta
Hej kupto kupto kuptoje mir
Perkthe Ndialektin tend kjo fjal osht shum e vshtir
Ta qi at nusen Fati babes Edhe djalin e asaj mames
Si me kon ti pem e thanes
Un drruvar o pidh i nanes
Dhe problemi sba me hile
Se ka kar ai ska bile
Po i zune shfrytzo me file
Po mos harro se mke mas shpine

x2
Ngas Ngas per pare une Vras
Nese mshef Tutor Mbas Ateher Ty tu rras
Vras vras per pare edhe ngas
Nese vi une permas Ty tu rras Ty tu rras


Ky tekst u dërgua nga Ad


Nuk kemi video për këtë këngë.


Cllevio Serbiano
Featuring: Presioni
Publikimi: 26/10/2013


Hudra Aka Problemi - Per Pare Vras
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Pare Vras".
3. Video është e këngës "Per Pare Vras", por nuk këndohet nga Hudra Aka Problemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Serbiano:


Komente 0