Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hudra Aka Problemi - Nuk Na Ndal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ne te qetë m po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Nuk mha k*** se kush je ti Hajde mdil perballe
Ne te qetë po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Se perndryshe tfus ne toke ty o pidh perzgjalle

My Hudra : " cllevio "
Pse pse pse pse pseudonimi
Hudra a.k.a Problemi
Sja ha kari per me tmirin
Barazim del emri
Un emrin n'regjister
Tshkrujtur Kle viol
Po kam shum emra Mbiemra
qe mduhet ti perdor
Si pershmbull dhe nje tjeter,
Nlushnje mthrrasin Vole
Sepse dilja me revole
Jo me bile por me bole
Nypsilon, Mes vapes
Nates me berett
Dielli hena ndrronin turne
Se runin djalin E vet

Ne te qetë po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Nuk mha k*** se kush je ti Hajde mdil perballe
Ne te qetëpo ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Se perndryshe tfus ne toke ty o pidh perzgjalle

Shqipri Amerik New-York Tiron
ku kalova Femirin
Kurr ne zemer se harron
Egersirat ane e mbane
Qe luftojn brenda lekve
Kshu me ma fut
Najher djal i mir
najher dhe harbut
Shumicen e kohes
Jo ma ngut
Pup si hup
Ty ta gjujt sa erdha derdha
Me forc pa dredha dredha
Pa don ledha ledha hic (hic,hic)
U qive prom
Dhe prap bon
kot sngacmon
Kot nuk prek
Kom mentalitet shum perfekt
E bone veten
Un t'rash
Je burr grash
Sakat t'lash
Ku do vafsh
N'pidh t'nones tate
Futu prapsht
Dhe do qash

Ne te qetë po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Nuk mha k*** se kush je ti Hajde mdil perballe
Ne te qetë po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Se perndryshe tfus ne toke ty o pidh perzgjalle

My hudra: "cllevio"
Nuk njof trruk
Nuk njof Frik
Njof Nju jorki n'Amerik
Qe 6 vjet
Ateher..
Lash bicakun bleva thik
E pastaj Belgjik Bruksel
Vajta me paramendim
Mkapi neni 47 Nuk shikoja perendim
I denum
Diten gjum
Se naten beja pun
Jam tipik
Kunder dje
Sa dhe zoti behej me Stres
Sma ha kari nqofse vdes
Dhe N'parajs sbej kthes
Mble nmbules kam interes
Dil, t'hypi edhe t'zbres

Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Nuk mha k*** se kush je ti Hajde mdil perballe
Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Se perndryshe tfus ne toke ty o pidh perzgjalle


Ky tekst u dërgua nga Ad

Hudra Aka Problemi - Nuk Na Ndal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Na Ndal".
3. Video është e këngës "Nuk Na Ndal", por nuk këndohet nga Hudra Aka Problemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Serbiano:


Komente 0