Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hudra Aka Problemi - Kujtim Per Ledion Maren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Yeahh , This is for my nigga , I love you bruno , I love you mara , Ehh ky 7 gushti :(
Hudra:
Hapa temen Per andej nga Durrsi
Masakra zez u quajt ky 7 gushti
U vra Mara , arrestohet Gesti
4 shefat te vrare , Dajti ky preteksti
I mori zoti apo i coj djalli
Ku po e di un
Por di se m'mori malli
Sa her po vija andej nga Shqipria
Takoja shok qe me lidhte femijeria
Sjam i qet se kujtoj ca argumenta
3 prototipa 3 adoleshenta
Kleviol dridhe tekun , Bruno nxirr cakmakun
Dhoma mbushte shpienktu , Mara ndiz oxhakun
E mos harroj Kacakun Apo Arkimedin
Gesti edhe Gjergji , Flaka cahej gjethi
Tani rrin te gropa Tja ndez tekun ju , Se veten po mshkatrroka
Spo mshijoka , Dhimbje koka O zot i madh permbyset dhe kjo bota
Ja di per nder edhe ypsilonit
Qe cunat ma percolle Vllain , Mbajten arkivolin
Prisni Kleviolin Se po merr avionin
Se merja dot vlla , Shok ju mu mkuptoni
YEAHHH ,, se merja dot , se merja dot :( ,, e din cunat , Mu smbesohet se ska mundsi Dun per zemer pare per shqipri


Ky tekst u dërgua nga Ad,fanse HudresCllevio Serbiano
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/08/2009


Hudra Aka Problemi - Kujtim Per Ledion Maren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtim Per Ledion Maren".
3. Video është e këngës "Kujtim Per Ledion Maren", por nuk këndohet nga Hudra Aka Problemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Serbiano:


Komente 0