Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Serbiano - Ca Po Thu Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ca ca. Di ti per burgun aty Kan vdek djem rinia Mori burgun fytr 27 6 I Ka te burgu vllezer te varrezat fratelot gjujn Nga burku anarki Fabio kalllash Ka gjujt sistemi Ka vra marjo shok policies shtetin qerosi bjondi olsi lati inpulsiva Dori visi endri orineli gjysa kina I
Cllevio Serbiano
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/03/2021
Produksioni: Stine


Cllevio Serbiano - Ca Po Thu Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ca Po Thu Ti".
3. Video është e këngës "Ca Po Thu Ti", por nuk këndohet nga Cllevio Serbiano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Serbiano:


Komente 0