Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Serbiano - Most Wanted Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Koncerti top V 1 nga me tshtrenjtit
MOST WANTED policia shtetit
Avjoni divjakes intriga parlamentit
Gango me dosje disfata pata mpreu nbes
mbreti me shapka
36-or m von a tkujtohet data ta plasen
tritolin-shok psikopata
Nuk ke jeten e gangos
Sdi sa antentate cllevio serbianos
Sdi sa arratisje gjujtsi komandes
NO tatto ntrup
Vi nga burgu FATOS NANO-S
Benci ri benci bellos me i pasur
Sekretet po ti mbaj se ishe tipi dashur
Stresin sa e paske ndashur
Encen takova e kishe pas tdashurrr
Cllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/01/2023


Cllevio Serbiano - Most Wanted
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Most Wanted".
3. Video është e këngës "Most Wanted", por nuk këndohet nga Cllevio Serbiano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0