Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Serbiano - Freestyle Me Meriton Mjekiqin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ca sbeson ti n'kosov ganggo
13 gjujtsa U.Ç.K komando
1 Zatava serbe n'banes Nikelato
1 Cayenn Archentino dobermano
Ca di ti per strategun Pinjoll Koloneli
10 vjet (Denim) Avioni Kartelit
U rrita n'Amerik G-unit rrebeli
Petagogun Dillixhenin
Ta Dominon femren sjellje arroganti
Bombei Egzekutun Indira Gandin
Bolivia che guevara komandatin
Nga ferizaj mafioz diamanti
Bilioneri(Dhurata) full diesela
Pent house shik hotela
Muzika italiane bella stella
I used to Live in belgium shok kriminela
Indentiteti nga sot cllevio Masoni
Lidhjet e forta i di dhe meritoni
Autodidakt adhuroja berluskonin
Milanist gjerman dollar do kap milionin
Heee
Syzet casino
Salute fllo familjes gambino
Laerti n'kerkim
Asasino
Bjondi viking
Shkodrani totorino
Ca di ti per nasen apo armstrongun
Ca di ti per burgun apo new yorkun
Normal se mkam gjujt po kam gjujt dhe per shokun
Mbajta zastaven se per kel e shita gllokun
Normal m'pelqen vetja inteligjent
Studioj Historin kontinentin hindigjen
Kortezin spanjoll anaidin konsulent
Noizy-n Takova zotin kopetent
Ku je ti
Ca?
Heart attack heart attack
Tallava
ooo
ooo
Ca?
Ironi kirurgu direkt nga censura
Artista t'kosov bravo kultura
Ne kemi 1 mbret me tatu karikatura
Psikopat me dosje love aventura
2 lezbike n'hotel te E****
Suedeze brune doktoresha spitali
Koke kuqja po shikonte me pamje nga djalli
Gelato holliwoodi direkt nga cali
Gango


Ky tekst u dërgua nga MarjoniCllevio Masoni
Featuring: Meriton Mjekiqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/02/2023


Cllevio Serbiano - Freestyle Me Meriton Mjekiqin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle Me Meriton Mjekiqin".
3. Video është e këngës "Freestyle Me Meriton Mjekiqin", por nuk këndohet nga Cllevio Serbiano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0