Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Masoni - 44 Aventura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

2 ora 2 iphona 2 muzika shen valentinin te studio e prita shkruj tekste degjoj bita abstrakt person e ndjej nga intuita ca po menoj mu kujtu auchwitzi van gogu rebandi parisi stresi n kosov tifoz me luizin good music rumun artistin ca di ti per kolapsin apo rusveltin ca di ti per churchillin adolf hitlerin ca di ti per de goldin rok felerin muselinin josef stalinin historian analist sport pasioni lexo den brown ca di ti per masonin 14 boy boeing avionin christopher colombus bronx reputacionin ca iku buza kinge ncdo qytet sdi sa buza hh e do dhe ajo buza cllevio bilioneri ti rrembejm buzat ca sbeso ti n kosov 2 her gango buzzen pilote front si komando ika nga 5 maji konsumova ca gelato pariamo italiano io sonno arroganto kryetarin mason familja mexi ca di per komunizmin apo kongresin u rita n internim ke shkolla kongresi lexoja kadaren milanist baresi
97/11 po percillja dianen gjith bota lotoj pyte rihannen ca di ti per gangon edi ramen mos u habit love u anen vizitova drenicen preka legjendari bunkeri uck-s adem jashari presidentja homazhet kuroren te varri mungonte hashim thaci lironi kryetarin m arrestun ke komisariati i prishtines gjujtsi me arm padroni i thikes don xhoni m surprizoi si gjujtsat e nikles normal jemi shok un jam gjujtsi i amerikes rezidenca n hotel diku me presidentin mozikun takova sham edhe mbretin aventura 44 personalitetin diplomat luftarak autoritetin nure zeza bogata santa marta pushimet n sarand santa quaranta koncerti n athin 4 mars data do kem ditlindjen deklarata


Ky tekst u dërgua nga RAUS ILIELCllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/02/2023


Cllevio Masoni - 44 Aventura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "44 Aventura".
3. Video është e këngës "44 Aventura", por nuk këndohet nga Cllevio Masoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 1