Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Masoni - Çerek Dissi 1/4 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

TI JE FAKE THE FUCK OBEZI TI QI ROPT N GOJ EDHE PSE JE SHOKU STRESIT,VARROSIN NASTRADIN NOIZY SPIUN KALECI,E DI EDHE QORRI KUPTON FABJOL MEMECI KU JE TI MRET OTR KAPO BANDA MERRJA N GOJ DESTANIT FERRARI BUGATA HHHH RAIFAISSEN BANKA GANGO N ATHIN MRRETHOJN GJUJTSA PSIKOPATA GANGO VETEM JO ME BADIGARDA PEDERAST FRIKACAK E DI DHE LOREDANA N POLICI JEP AUTOGRAFA JU KALONI TNJEJTA BUZA ALABAKA 2786 DAYS TE BURGU STUDIOJA SHUM LIBRA PIJA KAFE TURKU 2018 EMPLOYER FROM LUXEMBORGU 7 GJUJTSA N IZOLIM GODITJE FORT TE BURGU CUDITESHA ME VETEN NGA VINTE VETBESIMI MENDIMET HURAGAN KAKAM GANGO FRYMEZIMI BILIONA SEKONDA SAKRIFICA IZOLIMI KRIMINELA KOMANDO GANGO ARRESTIMI STERVITESHA CDO MORNING RREBEL MUZIKA HEKUR TE PASIONI REZIDENT TE AMERIKA SI GJUJTA DOT BOKSIERIT I GJUJTA VETES THIKA MGJUJTI BESPREMI TRITOL NGA NIKLA PRODUCENTI I PAR NY EMRIN ZEZAKU 2002 BRONX PARIS ZHAK SHIJAKU COLOMBUS HIGH SCHOOL PO U GJUNIM TE PARKU NIPA T UCKS LUFTA PASOJA SHKAKU SHKRUJ PER VETEN SHKRUJ PER BUZZAT SHKRUJ EDHE PER SHOKUN DO ARRATISEM ANEJ NGA MAROKU BUZZA KU JE TI PARANOJA PSIKOLOGU DO SHKOJ N TAKIM KE PETAGOGU PO VIJ NGA TAZATI LAB ORIGJINA NIP LUFTARAKU GJIROKASTRA DELVINA PAVARSIN E KAM N GJAK SARANDA MOJ DAFINA VRAN EDHE PASHAJIN JAPONI HIROSHIMA


Ky tekst u dërgua nga Raus IlielCllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/03/2023


Cllevio Masoni - Çerek Dissi 1/4
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çerek Dissi 1/4".
3. Video është e këngës "Çerek Dissi 1/4", por nuk këndohet nga Cllevio Masoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0