Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Masoni - Tolstoy 44 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Cllevio Masoni illuminati po te lozja n teater do isha akrobati n boten artistike jam si qorri nga berati po shkruj nga bunkeri histori t romances psikologjikisht muzik t elvana gjates,mendoja buzen n imagjinata te nates m,dhimbset vetja se e doja psikopaten doja genten silven anen nykollin enxhin dalilen alben livia stina ju dedikoj famen secila ndjenj e bukur kam panoramen buza ku je ti deshifroje kodin te dhoma jote n erresir nuk ta fshija lotin ti mjep dashuri se ta lexoj horoskopin do merzitesh do merzitet moti jam kurioz a dgjoni ju muziken doja nje mezash nga ju vlersoj kritiken statujen e lirise kam prek love ameriken mduket se harrova financieren dhe kiden arrest shtepie arratisem n studio full adrenalin interpretoj n studio konsumoj gelato te 5 maji n studio doja t kisha ktu po kam nje tjeter studio a ke ndgju per mu se po i vras me suksese dosje kriminale ceshtje komplekse buzza cdo qytet n vlor me nje kolege nje dit me arrestun n vlor korcaren stratege sakrifikoj per liri per dashuri t ndalura te modda moderne miliona te investuara problem me pasurin miliarda te shkatrrura tch kape lajmin pse tu prish figura ca skupton ti naim frasheri me kontekste genghis khan strateg ironit i kam therese piktura n afreske mikel angelo po nejse gustavo eiffel n muzik arkitekt per tekste argumenta opinion analiza neutrale vip ky vip ajo terma aktuale sdi sa buzza n iphone bota virtuale ca 4k nrrjetet sociale shikoj top chanel e coj andej nga klani love u alketa f**k you arjan cani hhh arbana osmani kam edhe nje shok aty kapo shejtani n venecia mora masken t cassanoves kam edhe kontakt me gjujtsat t kumanoves koncert n firence afer bolonjes ome ca bone midis tirones dukem arrogant se secim ne t njejtat atlete ca di ti per mu femrat luks inteligjente full me buzza miliona momente kam edhe nje ana n prishtin pretendente


Ky tekst u dërgua nga SUARINHOCllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/05/2023
Teksti: Cllevio Masoni
Produksioni: Altrobeatz White House Records Ent.
Orkestrimi: Altrobeatz
Mix/Master: AltrobeatzCllevio Masoni - Tolstoy 44
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tolstoy 44".
3. Video është e këngës "Tolstoy 44", por nuk këndohet nga Cllevio Masoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0