Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Masoni - 44 Bespreme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ca
gjendje depresioni
un jam gango
cdo dis fus veten probleme
buza ku je ti?pse su ktheve
normal se doja,tregoja edhe tjerve
Gango ka pas 44 bespreme
he
Kujtohen momentet
inteligjente mrrembeve perveten
arrest shpie te bunkieri ku mgjete
mka marr malli 44 sekrete
Ndarja jon ka sjell shum taksirata
Isha me 1 kinge npostobllok kur u kapa
U ktheva nga burgu mrrethun intriganta
Mizolun prap po jo nimagjinata
Sa her po mvjen energjia jote
E di pse ike,edhe pse mdoje
Po shkruj per ty buza,tekstin msoje
Muzik depresioni milionerin harroje
Mi plotsojn deshirat femrat e lluksit
Pamje nga deti afer korfuzit
Zdi ke po tradhtoj nga putanat e lluksit
A tkujtojen puthjet te ballkoni durrsit
Merzitem per ty,se t humba pa dashje
Nrrethana cilsuse buza e pafajshme
Psikopat me dosje,nmendime zdi sa vrasje
Tkam vra dhe ty,psikopate
Cdo dit fus veten probleme
Buza ku je ti pse su ktheve
Normal se tdoja tregoja edhe ttjerve
Gango ka pas 44 bespreme
Hhhhhh?!
Mkujtohen momentet
Inteligjente mrrembeve per veten
Arrest shpie te bunkieri ku mgjete
Mka marr malli 44 sekrete
Neser kam gjyq kercenohem 4 vite
U arratisa prokurorja po priste
Sdi nga tja nis me shtetin konflikte
Humba veten gjendje kritike
Mendoj cdo dit kam pasoja
Ide t santanit nkok veten tekzekutoja
Dgjoj muzik depresioni nparanoja
Ajo mendon se mdonte,se dinte sa e doja
Jeten tdy plot sakrifica tforta
Asnji nuk na donte bespreme me sekonda
Casino loza nvlor perla sylish moda
Po ti ku ike buzbukra ime vogla
Heci me femra nhotele bunkiera
Nga inati jot ttradhtoj me buza ttjera
Kam pas bashkjetuse perla pantera
Pse po mkthen kurrizin apo je me milionera
A tkujtohet muzika buzqeshje cinike
44 sakrifica ttdedikova kur ike
Paridi trrembeu ndarje tragjike
Do shkruj 1 roman dashuri artistike
Cdo dit fus veten probleme buza ku je ti pse su ktheve
Normal se doja tregoja edhe tjerve
Gango ka pas 44 bespreme
Hhhhh?!
Mkujtohen momentet
Inteligjente mrrembeve per vete
Arrest shpie te bunkieri ku mgjete
Mka marr malli 44 sekrete
He?
Ca?
Gango


Ky tekst u dërgua nga buza gangosCllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/05/2023
Teksti: Cllevio Masoni
Produksioni: Altrobeatz White House Records Ent.
Orkestrimi: Altrobeatz
Mix/Master: AltrobeatzCllevio Masoni - 44 Bespreme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "44 Bespreme".
3. Video është e këngës "44 Bespreme", por nuk këndohet nga Cllevio Masoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0