Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Masoni - 1/2 Dissi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Caaaa,Gango
Do diss ti o budall
ku je
kape dissin
Caaa,Hhhh
Enio
Un u futa te studio
gango u fut i pari
gango vogel bo diss per otiarin
2 dekada nrrep
seriozisht tallje,CA
un jam mo i bukri ironi kosovari
Ref
Kam nji pytje kush ja ka tjetrit me tfutur
cili kujt kush bello eshte me i bukur
top channel kapi lajmin kur isha un te burgu
Hhhh ironi kirurgu
sjam artist komerciali refrenin e shkrujta
pederasti vogel mos gjuj mo me kunja
buzat i kam lluks,lockat e smuta
ta grabis famen per 3 as 2 minuta
Cllevio
un kam pas medalion po e shita te dollari
kam loz diamanta n'bronx pokerstari
n'casiono gjujta 13 maserati
nuk m'inpresionon se po qihesh me kengtarin
Kur ju futem muzikes ju futem si hajduta
gjujte drog grabitje gango te rruga
tani t'fusni nburg n'videoklipe ngreni kupa
me ta pyl a me pej
mduket se ta futa
ti je mbret n'imagjinata disa prona
6 vetura lluksi te banka ca miliona
Hhhh
1 zaztava 2 iphona
mke merzit shum po s'te eleminova
Me pambuk t'egzekutoj ironi t'gasparovit
te kutia shahut gjujts t'kallashnikovit
Kam studiu luften e ftot t'kenedis edhe Hrushovit
muri berlinit cmimi nobel Gorbacovit
ti spo kupton se un po loz inteligjentin
frengjisht ke perkthys se anglishten e di vet ti
voc i vogel taj kalaja e dodes dialekti
ajo m'pyti bre kaijt
Enio
Un u futa te studio
gango u fut i pari
gango vogel bo diss per otiarin
2 dekada nrrep
seriozisht tallje,CA
un jam mo i bukri ironi kosovari
Ref
Ref
Kam nji pytje kush ja ka tjetrit me t'futur
cili kujt kush bello eshte me i bukur
top channel kapi lajmin kur isha un te burgu
Hhhh ironi kirurgu
sjam artist komerciali refrenin e shkrujta
pederasti vogel mos gjuj mo me kunja
buzat i kam lluks,lockat e smuta
ta grabis famen per 3 as 2 minuta
Cllevio
Mos ma prish tripin
se jan tripa
do pi dhe nji gelato se ka ardh nga amerika
U.S.A army komando thika
kam pas dhe nji romune kur jetoja te belgjika
Gango n'terren
ca po thu ti hajde vrite
t'kujtohet kur m'gjujte
pak me von psove tronditje
Konflikti ka pasoja po ti as nuk e prite
enca me zezak dafina pak lezbike
Doja t'vija me ty pjes neper koncerte
jam tip xhelozi sa bukur po kerceje
nje bjond aty afer kush ishte mas teje
Hhhhh shokun perktheje
beautiful buza jote po loz pak londinezin
Who't f**k talkin toopin to
po loz New Yourkezin
sdia t'futa friken apo t'futa stresin
qielli puthi token lindi Luiz Ejlli
Enio
M'fal se t'merzita po ma msoj ai tjetri
jepi pak uj se e kapi sikleti
jepi pak uj se e kapi sikleti
Cllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/06/2023
Teksti: Cllevio Masoni
Produksioni: Altrobeatz White House Records Ent.
Orkestrimi: Altrobeatz
Mix/Master: AltrobeatzCllevio Masoni - 1/2 Dissi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1/2 Dissi".
3. Video është e këngës "1/2 Dissi", por nuk këndohet nga Cllevio Masoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0