Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Masoni & Elia - Paridi 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Gango ku je ti
Se mmori malli
Gjykata apelit denimin ta fali
Koncertin, sa masserati
n’Tiran full me buzza
n’Prishtin more fatin
Paridi tpreku nga kumanova
Mali Zi po dgjonte
Mora fjal nga Rugova
Hh, nuk po tgjej akoma
Buzza ku je ti po tkerkoj nparanoja
Anen takova skishte pas ndryshime
Po mendoj per ty me dyshime
Helena bespreme pa konsultime
E di ca do thush
Po kjo esht jeta ime
Shkruj histori me tekste masoni
DC kam prek george washingtonin
Siena 13
Rrit te ypsiloni
Trenat transport
Kartela avioni
T erdha te bazza mgjujte dy grushta
Mfute nburg je paridi apo juda
Babin ta takova, po sju luta
Chikago bulls mos tu duka si buda
Ti se di ca mu kujtu
Plot 3 dekada
Sistemi 86 92 klasat e para
14 New York niaggara
Vdiq Bruno 23 u vra Mara
Shpetoj attentatit 2 persona nferrari
300+ ntynel tallje …
Shokt psikopata
Nje nga tcilet Leari
Jetnisi Rubenzi Dorin te varri
Heci neper endrra libra romane
Benazir Butto presidentja afgane
Steffi Graf teniste gjermane
Kam pas nje femer ilirjane
Shikoj veten te fotot e vjetra
Petagogu Biblioteka
Shokt kriminela, inteligjenta
Most wanted mgjete apo tgjeta
Tperndjeka, Hh Deka
Ndryshoj dialekt
Mbreti Zog Leka
Princin e ke tbukur Vezirin sta preka
Ca po thu a tqifja udht
Lab dialekta
Un jam ironik si Edi Rama Ps
Ganggo si Berisha pioneri Pd
Aventura t’Fatos Nanos prap i Ps
Love u Grida Duma e bukra Pd-s
Im thinking te bota cudires
Iku buzza kam pejane t’Prishtines
Gango doberman
Brooklyn dogu argjentines
Arm te bukneri dhe celsa tmakines
Milionero tkapi ankthi edhe frika
Ta rrembeu femren si hajduti nga belgjika
Pyte Xhoanen gjujts nga amerika
Dgjo Fefziun tkuptosh nga politika
Tgjuj n atentat si ai shoku kerkimit
Top Channel kape lajmin
Cllevio bota krimit
U ktheva nga burgu diku nga izolimi
Taksirata me Noizyn shum i gjat denimi
A e ke pa titanikun
Jacku donte Rozen
Dajana u arratis i dha mbretit kuroren
Gladiatoret luftonin Koloseu per romen
U tregove besprem se un ta zgjata doren
Cllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/06/2023
Teksti: Cllevio Masoni
Produksioni: Altrobeatz White House Records Ent.
Orkestrimi: Altrobeatz
Mix/Master: AltrobeatzCllevio Masoni & Elia - Paridi 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paridi 2".
3. Video është e këngës "Paridi 2", por nuk këndohet nga Cllevio Masoni & Elia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0