Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Masoni - Cartel Muzika (Feat. Elia)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ca
Hhh
Gangoo
Sdi nga tja nis
Hh buza ku je ti
Sdo tmari malli ty
Caaaa
Hhhh
Gango
Normal merzitem

Sdi nga tja nis
Depresion merzitem
Sakrifikoj per tjetren po vritem
Hhh
Psiqikish tronditje
Xhelozia,probleme 44 konflikte
Arratisem,tradhtoj,abuzoj sikur turreja
Ti se di sa doja tprekja
Doja tndjeja
Dashurin pr ty e din dhe loqka nga peja
A po tmungon shkrimtari
Gango Kadareja
Mundohem tkerkoj iku buza rezultoje
Shoqja jote mtregoi se akoma po mdoje
Po ta nis hapsir nkoh nji puthje pranoje
Imagjino prap te dy histori prrallore
Gjendje depresioni
Normal se u merzita
Shkruni letra me anen
Shkembenim libra
Kam jetu nsiberi te burgu me tigra
Karriera artistike
Mgjujti me shtriga
Ika nga deti vlores, marines
2 buzza psikopate
Manjaku livjes
Perla magjike
Levizje mimikes
Cllevio karteli
2 buzza tmeksikes

Mendime tzezaa
Shikoj nga universi
Shum pendesaaa
Caaaa
Gango ti ku je
Se doja tktheja
Ideja se tkam humb
Mi vrau ndjenjat
Ku je tii
Mendime tzezaa
Shikoj nga universi
Shum pendesaa
Gango ti ku je
Se doja te ktheja
Ideja se tkam humb
Mi vrau ndjenjat
Caaa

Exploroj jugun
Diku afer otrantos
Shpella ulqinakut
Pirati gangos
Gjiri dafines
Aroma gelatos
Gadishullin preka
Gomonja komandos
Studioj galaktiken galileo galilei
E kam pa vezuvin kur shkatrroj pompeyn
Po shkruj nji poezi
Gango,Dante,Aligeri te burgu
Kur iku buza nga fieri
Nje ngjarje ndryshon
Gjith jeten personale
Te koloseu mvizitoj
Doktoresha shkodrrane
Prezidente nprishtin
Modele pejane
Por njof dhe nji ilda
Ntiran diamante
Caaa
Shum buza nemocione
Po ty tkam me vete
Abstrakt niluzione
Kontakte me nje diva
Putana kampione
Ndjenjat e bukura
Pse mi tradhtove
Hite verore
Se frymzohem nga buzaa
44 bespreme 44 medusa
Gjys disi atij tjetrit
Fuck you ta futa
Ca di ti per kanunin
Apo fjalt e urta

Mendime tzeza
Shikoj nga universi
Shum pendesaa
Gango ti ku je
Sa doja tktheja
Ideja se tkam humb
Mi vrau ndjenjat

Mendime tzezaaa
Shikoj nga universi
Shum pendesa
Gango ti ku je
Sa doja tktheja
Ideja se tkam humb
Mi vrau ndjenjat
Caaaa

Mendime tzezaa
Shikoj nga universi
Shum pendesa
Gango ti ku je
Sa doja tktheja
Ideja se tkam humb
Mi vrau ndjenjat


Ky tekst u dërgua nga IgliCllevio Masoni
Featuring: Elia
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2023
Teksti: Cllevio Masoni
Produksioni: Altrobeatz White House Records Ent.


Cllevio Masoni - Cartel Muzika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cartel Muzika".
3. Video është e këngës "Cartel Muzika", por nuk këndohet nga Cllevio Masoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0