Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Masoni - 44 Psikopate (Feat. Buzza)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Intro: Cllevio & Buzza ★
Ça? Hëh
Ça? S'do t'marri malli ty? (Hëh)
Psikopate
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate (Ça?)
Buza ku je ti?

★ Verse 1: Cllevio ★
Arratisem nga Jugu, antikiteti
Një çam po kërkonte toka amaneti
Un' po mendoj (Ça?), buza ku je ti?
M'duket se t'pash' n'ëndërr, je ndar' nga ai tjetri (Hë)
T'kthej n'aventura (Hëh)
Syt' blu, po duken t'frik'sura
Një puthje, një lule, nga natyra
Lotoj pa dashje, çuditet dhe pasqyra
Telepatia supozon, po t'vjen energjia
N'horoskopin kinez, tigër, astrologjia
M'lidhën fizikisht, me intuit te ty po vija
Nuk e di ku t'mbrohem (Ça?), m'kapi magjia
Hetusja m'rrëmbeu, epokalipse
Do t'i lutеsha polici, shokun mos t'ma vriste
I gjujtën tritol, ngjarje terroristе
Kam studju ideologjin', vetvrasje naziste (Ça?)
Bunker, arm' n'Vlorë, rastis me blinda (Hëh)
Isha n'Drimadh, me shkodranen turista (Ça?)
Shishe t'Amokut për buzën porosita
N'Tiran', n'koncert te Melinda
Ata t'ekzekutojn' (Hëh), dun ca miliona
Kam probleme, po m'kërkojn', uniforma
Ndoshta shkoj te burgu, mos harro se t'doja
Pikturo tattoo, platonike ndjenjat tona
★ Bridge: Cllevio ★
Ça?!
Gango
Hë, ku je ti?
Buza, ça?!

★ Chorus: Buzza & Cllevio ★
Dyshoje a t'doja, un' t'du akoma
Sy mbyll n'paranoja un' ty po t'kërkoja
Xhelozoja, gaboja (Ça?), se dashuroja
Po s'ke ça me i bo, probleme, pasoja
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate (Hëh, ça?)
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate

★ Verse 2: Cllevio ★
Njerëzit po pysin (Ça?), ku iku buza jote? (Hë)
Refuzoj t'përgjigjem, injoroj idiote
Milano, Doruntina, Tayna po këndonte
Shoqja nga Peja, n'Firence m'shoqëronte
Ndaloj nëpër planete, si t'ishin dogana
Shikoj nga Marsi (Ça?), Singapore Ana
Kam pas domenikane, Bronx Punta Cana
D'gjoj Whitney Houston, arrita Nirvana
M'përjashtun nga gjimnazi, universiteti (Hë, ça?)
Master Bruksel, nisi kriminaliteti
Artist, shkrimtar personaliteti
Etleua ilire (Hë), ishte buza Gentit
Një nat' isha me mask, bixhozin grabita
Tego Calderon, Don Omar u rrita
Prita një avion, parlamentin trondita
Shokun mos e pri se do t'presi prita
★ Outro: Cllevio & Buzza ★
Hë, ça?!
Gango (Hë)
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate


Ky tekst u dërgua nga Cllevio Masoni📌Cllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/06/2023
Teksti: Cllevio Masoni
Orkestrimi: Unik Beatz
Produksioni: Princ1 & Duahit


Cllevio Masoni - 44 Psikopate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "44 Psikopate".
3. Video është e këngës "44 Psikopate", por nuk këndohet nga Cllevio Masoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0