Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Cnerol - Nuk Ka Limite  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/03/2020

2020-03-21T17:00:10+00:00


"Nuk Ka Limite" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Cnerol.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Cnerol i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Cnerol:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet