Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Cody është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Në Maj 2008, Cody marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Treni I Endrave"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Mirgen Huba

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Magnituda

Crossbones

Red Carpet

RinoRollin

Garazhat E Bardha

Who's Elektra

Cute Babulja

Social Sons

Bloody Soldierz

Ligji Rruges

Tags: Cody, Codi, Kodi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet