Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cody - Treni I Endrave Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dhe kur s'kupton pse lufterat ndodhin,
nuk ka problem...
Ti shko perpara jemi udhetare,
te gjithe udhetojme ne nje tren

(pre refren 1x)
Nuk e di a e di per mua sa vlen ti
Larg do shkojme do shikojme ate...

(Refreni 2x)
Cfare enderrojme, asgje me shume se sa...
Cfare enderrojme, jemi aty ata...

Disa me pak, disa me shume, disa te tjere aspak
Asgje me shume se sa nje film mbushur me skena plote dhune

(pre refren 1x)
Nuk e di a e di per mua sa vlen ti
Larg do shkojme do shikojme ate...

(Refreni 2x)
Cfare enderrojme, asgje me shume se sa...
Cfare enderrojme, jemi aty ata...

Ky tekst u dërgua nga Gjergj Kastrioti @ ForumihorizontPublikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Komente 0


Cody - Treni I Endrave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Treni I Endrave".
3. Video është e këngës "Treni I Endrave", por nuk këndohet nga Cody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.