A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Collective - Pa Ty


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/02/2009

2009-02-26T09:01:19

Participating in

Top Fest 6


Nuk mundem as fytyren
une ty ta kujtoj
Ka kaluar shume kohe,
edhe koha na harroj

Te fshehura diku ne zemer
ato gjithqka perballojn

Ref:
Pa ty, pa ata sy, i tretur i humbur n'vetmi
Pa ty, pa ata sy, i tretur i humbur n'erresire

I ndiej vetem ndjenjat
qe ende ne mua jetojne
Te fshehura diku ne zemer
ato gjithqka perballojn

Ref:
Pa ty, pa ata sy, i tretur i humbur n'vetmi
Pa ty, pa ata sy, i tretur i humbur n'erresire


Lyrics submited by Honeyy...(s)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019