Më mbaj mend (për 1 muaj)

Coral - Wildfire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Wild Fire
a desire to be loved
Climb higher
to the platform just above
Little liar
you deceive me with your wit
Elocution
sculptured perfectly to fit

Tug of war
with the blessed and the mugged
Please let me quiz you
Rest assured, but unplugged
Town crier has our voices, kindly bugged

Wild Fire a desire to be loved

Wild Fire
a sifting signal of the times
Tossed and turned up
in deceptional rhymes
Soap and water
I'll wash your mouth out all the same
She's my daughter
but I let her play the gameNuk kemi video për këtë këngë.


Coral
Publikimi: 01/01/2007


Coral - Wildfire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wildfire".
3. Video është e këngës "Wildfire", por nuk këndohet nga Coral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Coral:


Komente 0